03_Banner_A_Linkedin

R&D Summit to coroczne spotkanie liderów R&D w Polsce, konferencja poświęcona najnowszym trendom w innowacjach z udziałem najlepszych polskich i międzynarodowych ekspertów R&D.

 

Już 12 września w Warszawie po raz kolejny odbędzie się R&D Summit, cykliczne, prestiżowe wydarzenie skupiające wokół siebie liderów R&D w Polsce i na świecie. Działy R&D i departamenty innowacji to jedne z kluczowych i najbardziej interdyscyplinarnych jednostek w organizacji. Podczas R&D Summit specjaliści odpowiadający za innowacje w firmach będą mogli poznać najnowsze trendy i narzędzia dla tego obszaru, a unikalna formuła będzie stanowiła pole dla inspirujących dyskusji.

Formuła tegorocznej konferencji zakłada kilka mocnych elementów: sesję keynote speaker’ów, debatę szefów R&D, trzy równoległe sceny tematyczne oraz sesję stolików eksperckich – tzw. roundtables. Wszystkie formaty stanowią zróżnicowaną formę prezentacji jakościowej wiedzy oraz cennych doświadczeń.

 

Zapraszamy na godzinę 10:20 na Key note z udziałem Adama Rosia, VP R&D Strategy, SAMSUNG i Agaty Juzyk, Dyrektora ds. Strategicznej Agendy Badawczej KAMPUS +

Temat: Innowacjny hub – nowy sposób na tworzenie kampusów innowacji

  • Innowacyjny hub: buzzword to tylko słowo czy nowy sposób na zwiększenie innowacyjności?
  • Akademia czy biznes – kto powinien się zaangażować?
  • Zwykła przestrzeń zapełniona niezwykłymi indywidualnościami?
  • Innowacyjny hub promuje kreatywność i multidyscyplinarną współpracę w przestrzeni fizycznej i cyfrowej. Które z podstawowych wartości i funkcji czynią tę koncepcję wyjątkową i udaną?

Bardzo cieszymy się, że nasz Partner weźmie z nami czynny udział w konferencji. Cieszymy się i dziękujemy.
Zapraszamy wszystkich do udziału w R&D Summit 2017.
Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save