Partnerzy

Partnerzy biznesowi

Pro Development jest inicjatorem, współinwestorem oraz operatorem Kampusu Nowych Technologii. Firma specjalizuje się w tworzeniu najwyższej jakości przestrzeni dla rozwoju innowacji, w których odpowiednio zaprojektowane procesy biznesowe wspierają rozwój dojrzałych przedsiębiorstw oraz tych dopiero wchodzących na rynek. Projektuje kompleksowe ekosystemy, które pozwalają osiągnąć sukces rynkowy. Pro Development od 2007 roku zarządza złożonymi projektami inwestycyjnymi na rynku nieruchomości, przekształcając nowe idee w sukces rynkowy. Realizuje zarówno przedsięwzięcia całkowicie komercyjne, jak też inwestycje z udziałem instytucji publicznych, jednostek samorządu terytorialnego oraz ośrodków naukowych. Umiejętnie łączy przełomowe wizje z praktyczną wiedzą i doświadczeniem.

rozwiń

 

 

1

Willson & Brown jest firmą unikalną w skali europejskiej. Zatrudnia ponad 700 pracowników, skupionych na 25 000 mkw. powierzchni produkcyjno-biurowej. Jest liderem branży ekspozycji produktu w miejscu sprzedaży. Jej główni klienci to koncerny kosmetyczne, spożywcze oraz papierosowe.

Unikalną wartością Willson&Brown jest umiejętność sprawnego zaprojektowania i wykonania praktycznie dowolnego kształtu z plastiku, metalu, drewna lub kartonu. Stosując zasady design thinkingu poparte głębokim zrozumieniem potrzeb klienta, specyfiki rynkowej, jak i możliwości technologicznych, firma dostarcza wysokiej jakości produkty i to nawet w niskich nakładach. Wykorzystując to doświadczenie, firma rozpoczęła tworzenie Centrum Designu (jednego z ogniw KNT), gdzie przedsiębiorca, pracownik naukowy bądź student będą mogli znaleźć praktyczną pomoc przy właściwym zdefiniowaniu i zaprojektowaniu produktu, procesu lub usługi a następnie odpowiednie wsparcie przy wykonaniu prototypu i uruchomieniu produkcji seryjnej. Centrum Designu ma skupiać wokół siebie najlepszych specjalistów od projektowania od zarządzaniem procesem projektowych, badania potrzeb i testowania rozwiązań, technologów oraz ekspertów wsparcia powdrożeniowego.

rozwiń

 

 

Partnerzy technologiczni

 

 

Kampus+ partnerzy biznesowi


Kampus+ partnerzy biznesowi


Kampus+ partnerzy biznesowi